Замовити дзвінок Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинЗамовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин


Швидкі та не дорогі перевезення вантажів по всій Україні

Замовити
Залишити заявку Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинНа сьогодні, ми здійснюємо перевезення предметів та речей, а також крихкого вантажу на всій території України. Завдяки нашим містким Газелям з різними типами кузова, ми легко спакуємо та доставимо, як вікна, дзеркала або скло, так і побутову техніку, меблі або будівельні матеріали в будь-яке місто країни.

Чому компанія «Перевезення»?

  • Розроблення найкоротшого маршруту;

В залежності від кінцевого місця призначення, наші логісти сформують найкоротший маршрут та порекомендують кращу Газель.

  • Доставка вантажу до дверей;

Завдяки досвідченим вантажникам ми швидко проведемо вантажно-розвантажувальні роботи будь-якої складності та доставимо будь-який вантаж до дверей.

  • Робота по всій Україні;

Ми здійснюємо перевезення скла, вікон, дзеркал, листів мармуру, граніту, ДСП та гіпсокартону на піраміді у Винниці, Харкові, Чернігові, Херсоні, Одесі, Полтаві та в інших містах країни. Крім того, саме в нас Ви можете замовити швидке перевезення предметів та речей в України.

  • Команда професіоналів;

В залежності від специфіки перевезення, ми не тільки правильно пакуємо будь-який вантаж та підбираємо кращу Газель, але й здійснюємо супровід вантажу вантажниками. Як результат, ми забезпечуємо безпечні та швидкі перевезення будь-якого вантажу, а також правильне проведення всіх вантажно-розвантажувальних робіт.

  • Доступна цінова політика та зручна система знижок.

Вартість перевезення вантажів у Львові Києві, Миколаєві, Сумах, Чернівцях, Запоріжжі, Хмельницькому та в інших містах України залежить від плану маршруту та оговорюється індивідуально.

Замовити перевезення вікон, дзеркал, скла та будь-якого іншого вантажу у Житомирі, Луцьку, Ужгороді, Тернополі, Запоріжжі, Івано-Франківську та Дніпрі Ви можете всього в один клік. Для цього Вам достатньо лише підтвердити запит на доставку вантажу на нашому сайті.  На протязі п’яти хвилин ми зв’яжемося з Вами для підтвердження замовлення та порекомендуємо кращу Газель для безпечного та недорогого перевезення.

Компанія «Перевезення» – це швидкі перевезення вантажів по доступній ціні з гарантією якості.

Замовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин

Відгуки

Залиште відгук про якість наданих послуг за допомогою форми
Залишити відгук Заповніть, будь ласка, всі поля форми

Ваше ім'я

Контактний телефон чи email

Текст відгуку

Оцінка від 1 до 5

Сергій Борисович
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно ...
Кліент: Сергій Борисович
Відгук:
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно буде, щось перевезти, більше не буду шукати інших виконавців. Рекомендую!
Андрій
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. ...
Кліент: Андрій
Відгук:
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. Здивували! Доплату за термінову подачу не просили. Дякую за оперативність!
Ганна
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як ...
Кліент: Ганна
Відгук:
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як часто це буває ...) Дуже задоволена!
Єгор
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!
Кліент: Єгор
Відгук:
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!

Залишилися питання?

Отримайте консультацію по телефону
+38 (097) 807-26-80
чи
залиште номер і ми вам передзвонимо


Наш офіс

Адреса
м. Київ, пр. Академіка Корольова, 13
Телефон
Електронна пошта