Замовити дзвінок Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинЗамовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин


Вантажні перевезення

Замовити
Залишити заявку Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинВантажні перевезення – це відповідальний процес, який передбачає не тільки наявність спеціально обладнаної Газелі, але й вірне пакування та супровід вантажу досвідченими вантажниками. В результаті вірно організованої роботи досягається не тільки швидка доставка будь-якого вантажу, але й правильне проведення необхідних вантажно-розвантажувальних робіт.

Особливістю перевезення вантажів на Газелі є можливість швидко транспортувати будь-який вантаж з вагою до 1300 кг за одну поїздку. Як результат, місткий кузов є оптимальним вибором для організації квартирного переїзду, а також доставки офісної техніки або необхідних будівельних матеріалів.

Вантажні перевезення меблів на Газелі

Перевезення меблів на Газелі – це відмінний вибір для організації швидкого квартирного або офісного переїзду без зайвих витрат. На відміну від невеликого бусу, саме у вантажній Газелі можна легко розмістити всі необхідні меблі та перевезти максимальну кількість особистих предметів та речей.

Чому потрібні вантажні перевезення меблів на Газелі?

 • Місткість;

Перевезення меблів великих розмірів в Києві передбачає попереднє розібрання предметів інтер’єру. Завдяки своїй високій місткості, у Газелі легко можна розмістити, як окремі частини меблів, так і монолітні та важкі тумби та серванти.

 • Безпечність;

Навіть найміцніші предмети інтер’єру під час самостійного перевезення можуть бути пошкодженими. Саме тому, професійне перевезення меблів передбачає не тільки транспортування, але й пакування меблів. Як результат, професійні перевезення меблів в Києві – це завжди гарантія збереження предметів та речей.

 • Обладнання;

Перевезення меблів передбачає не тільки вірне розміщення та якісне пакування предметів інтер’єру, але й проведення всіх необхідних вантажно-розвантажувальних робіт. Саме тому, в процесі розвантаження габаритних меблів є задіяними не тільки досвідчені вантажники, але й спеціальне обладнання.

 • Відстань;

Спеціально обладнана Газель дозволяє перевести меблі не тільки в Києві, але й далеко за його межами. Таким чином, вантажні перевезення меблів стануть відмінним вибором у випадку квартирного та офісного переїзду з міста в місто всього за одну поїздку.

Ряд переваг та можливість легко організувати квартирний або офісний переїзд роблять вантажні перевезення меблів в Україні кращим вибором для отримання швидких та якісних результатів.

Перевезення побутової та офісної техніки

Перевезення побутової та офісної техніки на Газелі – це швидко, якісно та дуже економно. Завдяки місткому кузову, у вантажівці легко можна розмістити, як нерозбірну, так і розбірну побутову техніку.

Розрізняють наступні етапи перевезення побутової техніки:

 • Розбирання;

Перевезення побутової техніки передбачає часткове розбирання агрегатів. Для цього всі зємні елементи побутової або офісної техніки знімають та окремо упаковують, а відкриваючі елементи техніки заклеюють скетчем.

 • Пакування;

В процесі пакування побутової техніки використовують пузирчасті плівки та пенопласт. У випадку габаритної побутової техніки застосовують спеціальні дерев’яні палі, які виключають падіння техніки або вібрації в процесі перевезення.

 • Розміщення;

Для того, щоб офісний або квартирний переїзд був абсолютно безпечним, побутову техніку розміщують максимально близько до борту авто та додатково закріплюють ременями. Як результат, побутова або офісна техніка є надійно захищеною від падіння або вібрацій у випадку нерівних доріг або різких поворотів.

 • Обладнання.

Перевезення побутової техніки в Києві передбачає не тільки вірне пакування та правильне розміщення вантажу, але й наявність візку та навантажувачів. Завдяки спеціальному обладнанню забезпечується правильне проведення всіх необхідних вантажно-розвантажувальних робіт.

Перевезення будівельних матеріалів та деревини на Газелі

Газель є кращим вибором для перевезення будівельних матеріалів по Україні. Місткий кузов та наявність спеціального обладнання дозволяють безпечно розмістити та закріпити будь-які будівельні матеріали.

До основних будівельних матеріалів відносять:

 • Пиломатеріали;
 • Мішки з сипучими сумішами та цеглою;
 • Вироби з металу (арматура, профілі та труби);
 • Пінопласт та гіпсокартону.

В залежності від типу будівельних матеріалів обирають оптимальний тип кузову. У випадку сипучих будівельних матеріалів кращим вибором стане Газель з тентом, а для перевезення металопрокату в Києві підійде Газель з відкритим типом кузову.

Не менш  важливим етапом є розміщення будівельних матеріалів та металоконструкцій. В процесі перевезення, мішки з будівельними матеріалами укладаються один на одного та додатково фіксуються спеціальними ременями. Для безпечного перевезення металу окрім еластичних ременів застосовують стальні троси, дерев’яні бруси та інші засоби, які виключають можливість падіння або втрати вантажу в дорозі.

Для того, вантажні перевезення по Києву та Україні виправдали всі сподівання, довіряти транспортування вантажу варто тільки професіоналам

Замовити вантажні перевезення в Україні

Компанія «Перевезення» – це команда досвідчених експертів, які точно знають особливості транспортування всіх видів вантажу. Завдяки власному автопарку нових Газелей ми легко допоможемо організувати квартирний або офісний переїзд в Києві, доставку побутової техніки або будівельних матеріалів в будь-яку точку країни.

Для наших Клієнтів:

 • Швидкі квартирні, офісні та дачні переїзди;

Завдяки містким Газелям та досвідченим вантажникам ми легко допоможемо перевезти диван, холодильник, електроніку та побутову та офісну техніку в Києві та Україні.

 • Перевезення домашніх тварин, рослин, особистих предметів та речей;

В залежності від типу вантажу, ми надаємо одну з кращих наших Газелей для перевезення домашніх улюбленців, квітів або антикварних речей.

 • Швидкий переїзд спортзали;

У нашому арсеналі цілий автопарк власних Газелей з вантажною підйомністю до 1300 кг. Саме тому, ми не тільки робимо квартирний та офісний переїзд в Києві, але й допомагаємо перевести бігові доріжки, велосипеди, орбітреки та спортивне знаряддя, як на території Києва, так і далеко за його межами.

 • Доставка товарів до торгівельних точок.

Окрім перевезення особистих предметів та речей на Газелі, ми робимо доставку товарів до точок продажів з проведенням всіх необхідних вантажно-розвантажувальних робіт. Крім того, з компанією «Перевезення» Ви можете відправити будь-який вантаж на Газелі у Херсон, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Житомир, Кривий Ріг, Черкаси, Полтаву або в будь-яке інше місто з можливістю супроводу цінного вантажу.

Замовити вантажні перевезення на Газелі Ви можете всього в один клік. Для цього Вам необхідно підтвердити запит  на вантажні перевезення на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами «Перевезення». Вартість вантажних перевезень в Києві залежить від виду вантажу та дальності поїздки, тому оговорюється індивідуально.

Компанія «Перевезення» – це швидкі та якісні вантажні перевезення будь-якої складності та тільки доступні ціни.

Замовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин

Відгуки

Залиште відгук про якість наданих послуг за допомогою форми
Залишити відгук Заповніть, будь ласка, всі поля форми

Ваше ім'я

Контактний телефон чи email

Текст відгуку

Оцінка від 1 до 5

Сергій Борисович
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно ...
Кліент: Сергій Борисович
Відгук:
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно буде, щось перевезти, більше не буду шукати інших виконавців. Рекомендую!
Андрій
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. ...
Кліент: Андрій
Відгук:
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. Здивували! Доплату за термінову подачу не просили. Дякую за оперативність!
Ганна
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як ...
Кліент: Ганна
Відгук:
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як часто це буває ...) Дуже задоволена!
Єгор
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!
Кліент: Єгор
Відгук:
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!

Залишилися питання?

Отримайте консультацію по телефону
+38 (097) 807-26-80
чи
залиште номер і ми вам передзвонимо


Наш офіс

Адреса
м. Київ, пр. Академіка Корольова, 13
Телефон
Електронна пошта