Замовити дзвінок Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинЗамовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин


Вантажні перевезення будь-якої складності на Газелі по Києву та Україні

Замовити
Залишити заявку Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинКомпанія «Перевезення» – це якісно нове рішення для швидких та безпечних перевезень скла, дзеркал, вікон, склопакетів та іншої габаритної продукції. Завдяки багаторічному досвіду роботи та спеціально обладнаним Газелям вже сьогодні нам вдалося реалізувати транспортування ряду крихкого вантажу, як по Києву, так і по всій Україні.

Основним завданням нашої компанії є надання високого сервісу в обслуговуванні кожного Клієнту. Саме тому, ми надаємо не тільки  самий широкий спектр транспортних послуг на власних вантажівках, але й спеціально обладнані Газелі з пірамідою для перевезення вікон, дзеркал, склопакетів, дверей, листів ДСП, гіпсокартону, мармуру та граніту.

Основними перевагами компанії «Перевезення» є:

  • Багаторічний досвід роботи та команда досвідчених експертів;

Команда «Перевезення» – це професіонали, які точно знають всі тонкощі перевезення всіх типів вантажів. Саме в нас Ви знайдете не тільки сучасні Газелі, але й акуратних вантажників, професійних водіїв та досвідчених логістів, які швидко  сформують найкоротший маршрут поїздки.

  • Сучасні Газелі з пірамідою;

Сучасні Газелі з пірамідою стануть кращім вибором для безпечного перевезення будь-якого крихкого вантажу. В процесі завантаження скла, дзеркал, листів мармуру або іншої продукції ми застосовуємо спеціальні траверси проти тертя та надійно фіксуємо вантаж на зварному металевому каркасі ременями. Як результат, забезпечується повна безпечність вантажу, а також ліквідуються ризики зміщення та пошкодження крихкої продукції під час гальмування та різких поворотів.

  • Можливість перевезення вантажів всіх типів;

Ми пропонуємо не тільки сучасні Газелі з пірамідою, але й вантажівки для перевезення будівельних матеріалів, металу, деревини, меблів або техніки. Крім того, наші Газелі ідеально підійдуть для доставки продукції з вагою до 1300 кг на торгові точки.

  • Робота в режимі 24/7

Ми цінуємо час та гроші наших Клієнтів. Саме тому, ми працюємо в режимі 24/7 та забезпечуємо своєчасну подачу заздалегідь обраного транспорту.

  • Швидкий прорахунок ціни перевезення вантажу в Києві та Україні;

В нас немає прихованих націнок. Вартість перевезень скла, дзеркал, листів гіпсокартону, ДСП або іншої продукції в Україні легко можна прорахувати на нашому сайті.

  • Комфортна оплата;

Сплатити перевезення склопакетів, меблів, будівельних матеріалів або металопрокату Ви можете, як готівковим, так і безготівковим способом.

  • Найнижчі ціни на перевезення вантажу.

Саме в нас Ви знайдете не тільки добре організоване перевезення вантажу на будь-які відстані, але й найнижчі ціни в Україні. Крім того, для наших Клієнтів діють зручні системи знижок.

Для того, щоб процес перевезення виправдав всі сподівання, ми враховуємо всі особливості вантажу та допомагаємо у виборі «правильної» Газелі. Це може бути Газель Піраміда, Газель Тент, Газель Бортова або інші вантажні автомобілі, які представлені на нашому сайті.

Замовити швидке та не дороге перевезення вантажу в Києві та Україні

Компанія «Перевезення» – це завжди надійні та безпечні перевезення будь-яких вантажів.

До послу наших Клієнтів декілька видів вантажівок, які допоможуть, як в організації квартирного переїзду, так і у транспортуванні будівельних матеріалів або крихкого вантажу. Кожна Газель у нашому автопарку має місткий кузов з шириною 2 метри та довжиною 3 метри та універсальну вантажну підйомність до 1300 кг.

Замовити перевезення скла на піраміді або сформувати замовлення на перевезення меблів в інше місто Ви можете всього в один клік. Для цього Вам достатньо лише оформити запит на перевезення вантажу на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами «Перевезення».

Компанія «Перевезення» – це швидкі та безпечні перевезення вантажів будь-якої складності та тільки доступні ціни.

Замовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин

Відгуки

Залиште відгук про якість наданих послуг за допомогою форми
Залишити відгук Заповніть, будь ласка, всі поля форми

Ваше ім'я

Контактний телефон чи email

Текст відгуку

Оцінка від 1 до 5

Сергій Борисович
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно ...
Кліент: Сергій Борисович
Відгук:
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно буде, щось перевезти, більше не буду шукати інших виконавців. Рекомендую!
Андрій
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. ...
Кліент: Андрій
Відгук:
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. Здивували! Доплату за термінову подачу не просили. Дякую за оперативність!
Ганна
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як ...
Кліент: Ганна
Відгук:
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як часто це буває ...) Дуже задоволена!
Єгор
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!
Кліент: Єгор
Відгук:
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!

Залишилися питання?

Отримайте консультацію по телефону
+38 (097) 807-26-80
чи
залиште номер і ми вам передзвонимо


Наш офіс

Адреса
м. Київ, пр. Академіка Корольова, 13
Телефон
Електронна пошта