Замовити дзвінок Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинЗамовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин


Перевезення вантажів на піраміді

Замовити
Залишити заявку Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинСьогодні, грамотне перевезення скла, вікон або дзеркал є гарантом збереження крихкого вантажу. Одним з найкращих методів транспортування скляної продукції є бортовий транспорт з пірамідою.

Газель з пірамідою – це сучасний транспортний засіб, який є обладнаним спеціальною пірамідою з металевим каркасом та залізними профілями. Завдяки своїй універсальній будові, досягається надійна фіксація склоблоків ременями та безпечне перевезення крихкої продукції на будь-які відстані.

Особливістю перевезення вантажу на піраміді є можливість фіксації зразу декількох склоблоків на одній похилій поверхні. Як результат, з пірамідою зменшується кількість рейсів з максимальним захистом вантажу від сколів або механічних пошкоджень.

Чому Газель Піраміда?

Газель Піраміда є найбезпечнішим способом перевезення скляної продукції будь-яких габаритів. Надійне кріплення та повна безпечність вантажу, зробили піраміду оптимальним вибором для транспортування,  як вікон, склопакетів та дзеркал, так і листів мармуру та граніту, сайдингу або гіпсокартону.

Основними перевагами перевезення крихкого вантажу на піраміді є:

 • Нерухоме кріплення;

На піраміді вантаж монолітно фіксується ременями, що виключає можливість падіння або вібрації в дорозі.

 • Можливість транспортування великої кількості крихкої продукції;

Вантажівка з пірамідою спеціально є призначеною для перевезень одразу декількох склопакетів за одну поїздку. Листи вантажу можуть встановлюватися зі всіх сторін піраміди, включаючи розміщення декількох листів вантажу на одній стороні конструкції.

 • Захист від всіх механічних пошкоджень;

Перевезення крихкого листового вантажу на піраміді – це 100% гарантія захисту скла, вікон або дзеркал від подряпин, сколів, тріщин або прогинів.

 • Відсутність інших вантажів;

На відміну від простої вантажівки, перевезення листового вантажу на вантажівці з пірамідою виключає можливості тертя продукції під час руху транспортного засобу. Окрім вантажу на піраміді у кузові Газелі немає інших вантажів.

 • Ідеальне прилягання вантажу до піраміди;

Встановлення скла, дзеркал або вікон на піраміді передбачає ідеальне прилягання вантажу до похильних. Як результат, крихкий вантаж стає монолітною частиною міцної конструкції.

 • Можливість перевезення виробів до 4 метрів.

Піраміда спеціально розроблена для перевезення дзеркал, металопластикових вікон, склопакетів, листів мармуру або граніту, а також листів гіпсокартону та ДСП з розмірами до 4 метрів та вагою до 1300 кг.

Ряд переваг та можливість безпечно перевести будь-яку продукції, зробили Газель з пірамідою оптимальним вибором для безпечного транспортування вантажу на будь-які відстані.

Перевезення скла, оргскла та склопакетів

Перевезення скла – це складний процес, який передбачає надійне кріплення крихкої продукції на металевому каркасі піраміды.

В процесі перевезення склопакетів на піраміді застосовуються дерев’яні накладки для попередження можливого тертя вантажу, а також проклеюється шар матеріалу для створення додаткової амортизації в дорозі.

Для максимальної безпеки вантажу, скляні вироби запаковують у спеціальну тару та надійно кріплять до бокових поверхонь піраміди. Як результат, досягається стійке та вертикальне положення вантажу з надійним захистом від будь-яких механічних пошкоджень в дорозі. Крім того, на кожній стороні піраміди можна закріпити одразу декілька склопакетів, що дозволяє перевести скляні двері, вікна або скло за одну поїздку.

Завантаження скла на піраміду відбувається за допомогою спеціального гідроманіпулятору, а розвантажувальні роботи проходять за допомогою траверсів з спеціальними присосками. Як результат, перевезення скла, оргскла та склопакетів на Газелі з пірамідою є найкращим вибором, як у випадку транспортування одного, так і декількох видів продукції.

Перевезення скла, оргскла та склоблоків на піраміді забезпечує:

 • Міцну фіксацію скла з повним виключенням можливостей падіння вантажу.
 • 100% захист скла від фізичного ушкодження в дорозі;
 • Можливість перевезення великої кількості склопакетів за один раз.

Перевезення дзеркал на піраміді

Дзеркала є вантажем високої специфіки, до перевезення якого ставляться найвищі вимоги. На відміну від склопакетів, дзеркала більш схильні до механічних пошкоджень в дорозі. Навіть найменше тертя вантажу може призвести, як до подряпин, так і до зміни площини поверхні, а отже до спотворення відображення. Саме тому, дзеркала всіх розмірів варто перевозити на спеціальних пірамідах.

Підготовка дзеркал до перевезення починається з спеціального пакування. Для пакування дзеркал застосовують пузирчасті плівки, спеціальний скотч, гофрокартон, а також папір. Наступним етапом є завантаження дзеркала на піраміду.

Дзеркальна продукція на піраміді кріпиться за допомогою спеціальних еластичних ременів, які виключають зміщення або вібрації вантажу в дорозі. У випадку перевезення декількох дзеркал на піраміді між продукцією встановлюються прокладки з корку. Результатом правильного пакування та встановлення дзеркал на піраміді э безпечне транспортування крихкого вантажу на будь-які відстані та по будь-яким дорогам.

Перевезення дзеркал на піраміді забезпечує:

 • Захист дзеркальної поверхні від прогинання в дорозі;
 • Захист дзеркал від всіх механічних пошкоджень та вібрацій;
 • Надійну фіксацію на похильній піраміди;
 • Можливість перевезення дзеркал будь-якого розміру та форми за один раз.

Перевезення вікон та дверей на піраміді

Перевезення пластикових вікон – це складний процес, який передбачає ізоляцію, як скла, так і рами від можливих механічних ушкоджень.

Перевезення пластикових вікон та дверей на піраміді відбувається у вертикальному положенні з надійною фіксацією вантажу ременями. Завдяки вірно закріпленим вікнам виключається навіть сама мінімальна вібрація під час руху в дорозі.

Перевезення вікон на піраміді забезпечує:

 • Повний захист рами та скла від механічних пошкоджень;
 • Відсутність вібрацій;
 • Можливість перевезення декількох вікон та дверей на піраміді за один раз;
 • Можливість перевезення вікон та дверей будь-якого формату на піраміді.

Перевезення листів гіпсокартону та ДСП

Газель Піраміда стане відмінним вибором не тільки для перевезення крихкого вантажу, але й для іншої габаритної продукції. До такої продукції відносять листи  гіпсокартону та ДСП, а також алюмінієві конструкції.

Будова піраміди передбачає надійну фіксацію будь-якої плоскої, габаритної продукції, що дозволяє швидко вирішити, як завдання поставки будівельних матеріалів на будівництво, так і перевезення скляних дверей. Завдяки знімним бортам автівки, завантаження та встановлення листів ДСП на піраміді не займає багато часу. Крім того, тільки на піраміді можна перевести листовий вантаж з довжиною до 6 метрів з максимально міцним кріпленням. Як результат, Газель з пірамідою є кращим вибором для безпечного перевезення листів ДСП, гіпсокартону та іншого габаритного вантажу на будь-які відстані.

Перевезення листів гіпсокартону та ДСП на піраміді забезпечує:

 • Зручне встановлення листів ДСП та гіпсокартону з довжиною до 6 метрів;
 • Можливість розміщення декількох листів гіпсокартону та ДСП та всіх площинах піраміди;
 • Чітка фіксація вантажу ременями;
 • 100% захист від сколів та механічних пошкоджень в дорозі.

Перевезення листового мармуру та граніту

Мармур та граніт – це габаритний, цінний вантаж, до перевезення якого ставляться найвищі вимоги.

Кращим вибором для перевезення листового мармуру в Києві є встановлення вантажу на піраміді. Завдяки своїй міцній металевій конструкції піраміда ідеально підходить, не тільки для перевезення дзеркал, вікон та скла, але й для важкого листового мармуру та граніту. Як результат, транспортування натурального каменю на піраміді забезпечує повне збереження цінного вантажу.

Піраміда також стане ідеальним вибором для перевезення кам’яних слебів. На відміну від листів мармуру та граніту, кам’яні слеби мають прямокутну або неправильну форму. Розміри слебів можуть варіювати від 0,5 м до 2 м по одній стороні та від 1,5 м до 3,5 м по іншій стороні з загальною товщиною одного слебу до 40 мм.

Завантаження слебів у звичайний кузов приведе до пошкоджень полірованої поверхні. Саме тому, для транспортування кам’яних слебів кращим вибором стане піраміда. Завдяки міцним ременям-регуляторам, встановлення на піраміді не форматної кам’яної плити не займе багато часу, а процес перевезення каменя на піраміді стане гарантом відсутності подряпин на поверхні. Для запобігання ударів в дорозі о металеві елементи піраміди, застосовуються прокладки на гумі між кожними слябами.

Перевезення листів мармуру, граніту та слебів на піраміді забезпечує:

 • Зручне завантаження важкого мармуру та граніту;
 • Гарантія збереження виробів;
 • Полірована поверхня мармуру та граніту без подряпин та сколів;
 • Можливість розміщення кам’яних листів будь-якого формату;
 • Розміщення кам’яних плит на піраміді зі всіх сторін.

Як результат, Газель з пірамідою є універсальним вибором не тільки для перевезень крихкої скляної продукції, але й для транспортування дорогого мармуру та граніту будь-якої форми.

Для того, щоб перевезення скла, дзеркал, листів гіпсокартону або мармуру на газелі з пірамідою в Україні виправдала всі сподівання довіряти вантаж варто тільки досвідченим експертам.

Замовити перевезення скла, вікон, дзеркал, листів ДСП, а також листів мармуру або граніту на Газелі з пірамідою в Україні

Компанія «Перевезення» пропонує швидкі та безпечні перевезення скла, вікон, дзеркал, листів сайдингу, ДСП, гіпсокартону, листів мармуру та граніту на Газелі в Києві та Україні. Завдяки сучасним Газелям з пірамідами, вже сьогодні нам вдалося організувати перевезення скляної продукції, як для квартирного переїзду, так і для реалізації промислових завдань.

Чому компанія «Перевезення»?

 • Сучасні Газелі з новими пірамідами;

Автопарк нашої компанії – це широкий вибір нових вантажівок для вирішення різних завдань перевезень. Наші Газелі з пірамідами обладнані сучасними фіксаторами для монолітного встановленні крихкого вантажу.

 • Висока якість піраміди;

Піраміда для перевезення крихкого вантажу виконана з надміцної сталі та має дві похильні площини для безпечного встановлення продукції. Завдяки високій вантажній підйомності до 1300 кг, Газель з пірамідою ідеально підходить для перевезень скла, оргскла, вікон, дзеркал, склопакетів, листів ДСП та гіпсокартону, а також мармуру та граніту за одну поїздку.

 • Правильне розміщення вантажу;

Для зменшення сили тиску при транспортуванні крихкого листового вантажу ми дотримуємося всіх правил розміщення. Наприклад, скляні двері не можна перевозити площиною до низу, в невірно розміщенні вікна можуть подряпати одне одного. Спеціалісти «Перевезення» точно знають всі правила розміщення та пакування будь-якого скла, вікон, дверей або листів мармуру.

 • Найкоротший маршрут;

Досвідчені логісти нашої компанії за пару хвилин складуть найкоротший маршрут подорожі та допоможуть зекономити гроші Клієнтів.

 • Найнижчі ціни.

Ми надаємо не тільки сучасні газелі з досвідченими водіями, але й найнижчі ціни на перевезення крихкого вантажу на піраміді. Як результат, з нами поїздка завжди буде швидкою, безпечною та фінансово доступною.

Замовити перевезення скла, дзеркал, вікон або листів мармуру та граніту на Газелі з пірамідою в Херсоні, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Житомирі, Кривому Розі, Черкасах, Полтаві або в іншому місті країни Ви можете просто зараз. Для цього Вам достатньо лише підтвердити запит на перевезенні крихкого вантажу на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами «Перевезення».

Компанія «Перевезення» – це якісні перевезення скла, дзеркал, вікон або листів будівельних матеріалів на Газелі з пірамідою та тільки низькі ціни.

Замовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин

Відгуки

Залиште відгук про якість наданих послуг за допомогою форми
Залишити відгук Заповніть, будь ласка, всі поля форми

Ваше ім'я

Контактний телефон чи email

Текст відгуку

Оцінка від 1 до 5

Сергій Борисович
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно ...
Кліент: Сергій Борисович
Відгук:
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно буде, щось перевезти, більше не буду шукати інших виконавців. Рекомендую!
Андрій
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. ...
Кліент: Андрій
Відгук:
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. Здивували! Доплату за термінову подачу не просили. Дякую за оперативність!
Ганна
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як ...
Кліент: Ганна
Відгук:
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як часто це буває ...) Дуже задоволена!
Єгор
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!
Кліент: Єгор
Відгук:
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!

Залишилися питання?

Отримайте консультацію по телефону
+38 (097) 807-26-80
чи
залиште номер і ми вам передзвонимо


Наш офіс

Адреса
м. Київ, пр. Академіка Корольова, 13
Телефон
Електронна пошта