Замовити дзвінок Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинЗамовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин


Послуги вантажників

Замовити
Залишити заявку Заповніть форму і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилинПослуга вантажників – це гарантія збереження цінності вантажу в процесі проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Завдяки наявності спеціального обладнання, а також досвіду вантажників, розвантаження вікон та скла, сипучих матеріалів або меблів не займе багато часу.

Послуги вантажників необхідні у наступних випадках:

 • Квартирний та офісний переїзд;
 • Доставка будівельних матеріалів на об’єкт будівництва;
 • Доставка побутової або офісної техніки;
 • Доставка габаритних предметів та речей;
 • Вантажно-розвантажувальні роботи для крихкого вантажу;
 • Розвантаження металопрокату.

Максимальне вагове навантаження для одного вантажника складає 60 кг. У тому випадку, якщо необхідно завантажити рояль, двоспальне ліжко або  важкі будівельні матеріали застосовують такелажники.

Чому необхідні послуги вантажників?

 • Проведення швидких вантажно-розвантажувальних робіт;
 • Наявність спеціального обладнання;
 • Досвід проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
 • Досвід роботи з спец обладнанням;
 • Економія часу.

Замовити послуги вантажників в Києві та Україні

Компанія «Перевезення» пропонує не тільки самий широкий вибір Газелей для перевезення будь-якого вантажу, але й послуги досвідчених вантажників.

В залежності від виду вантажу ми надаємо спеціальне обладнання для швидкого та безпечного завантаження важкої та габаритної продукції.

Замовити послуги вантажників в Києві Ви можете просто зараз, підтвердивши запит на додаткові послуги на нашому сайті. На протязі п’яти хвилин ми зв’яжемося з Вами для підтвердження Вашого замовлення та відправимо досвідчених вантажників для швидкого вирішення поставлених завдань.

Вартість послуги вантажників в Києві залежить від тривалості проведення вантажно-розвантажувальних робіт, а також від наявності або відсутності спеціального обладнання.

Компанія «Перевезення» – це завжди високий сервіс в обслуговуванні та тільки низькі ціни.

Замовити перевезення Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин

Відгуки

Залиште відгук про якість наданих послуг за допомогою форми
Залишити відгук Заповніть, будь ласка, всі поля форми

Ваше ім'я

Контактний телефон чи email

Текст відгуку

Оцінка від 1 до 5

Сергій Борисович
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно ...
Кліент: Сергій Борисович
Відгук:
Замовляв доставку вікон. Все довезли в цілісності, занесли на 3й поверх. Професіоналізм співробітників і швидкість доставки мене дуже порадували. Тепер, якщо потрібно буде, щось перевезти, більше не буду шукати інших виконавців. Рекомендую!
Андрій
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. ...
Кліент: Андрій
Відгук:
Терміново потрібна була Газель на півдня, потрібно було з Києва до Обухова перевезти замовлення клієнта. Через 30 хвилин машина була на місці. Здивували! Доплату за термінову подачу не просили. Дякую за оперативність!
Ганна
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як ...
Кліент: Ганна
Відгук:
Дякую вашій команді за допомогу з переїздом в нову квартиру! Вантажники обережно винесли всі меблі, нічого не зламали і не подряпали (як часто це буває ...) Дуже задоволена!
Єгор
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!
Кліент: Єгор
Відгук:
Співпрацюємо не перший рік, замовляю вантажні перевезення. Недорого і комфортно. Вантажники адекватні. Я задоволений. Всім рекомендую!

Залишилися питання?

Отримайте консультацію по телефону
+38 (097) 807-26-80
чи
залиште номер і ми вам передзвонимо


Наш офіс

Адреса
м. Київ, пр. Академіка Корольова, 13
Телефон
Електронна пошта